Příměstský letní tábor v JoJo Gymu 31.7. – 4.7. 2017

 

 

Přihláška na tábor ke stažení zde

Vyplněnou přihlášku můžete odevzdadat na recepci Jojo Gym nebo odešle e-mailem na recepce@jojogym.cz.

Podzimní prázdniny v Jojo Gymu

Ve dnech podzimních prázdnin proběhl v prostorách Jojo Gymu v Dobřichovicích sportovní příměstský minitábor. Akce se zúčastnilo přibližně 30 dětí z Dobřichovic a okolí ve věku 7 –13 let.

Tábor byl koncipován tak, aby si děti zábavnou formou osvojovaly základy všeobecné gymnastiky, rozvíjeli obratnost, koordinaci a vyzkoušely si cvičení na gymnastickém nářadí. Část lekcí byla věnována posilování, zpevňování, správnému držení těla a funkčnímu zapojování svalstva. Děti tak pracovaly na své kondici a zároveň se dozvěděly i praktické informace o fungování vlastního těla. Aby byl program dostatečně rozmanitý, byl doplněn o výcvik lezení na lezecké stěně a pro ty menší i o hraní v dětské herně.

minitabor

Sportovní dny a příměstské tábory jsou součástí naší koncepce sportu pro všechny. Těchto akcí se mohou zúčastnit děvčata a chlapci, kteří se věnují gymnastice, ale zároveň i ti, kteří se věnují jiným sportům nebo vůbec nesportují. Mohou přijít zkrátka i ti, kteří si cvičení chtějí jen vyzkoušet.

V neposlední řadě se těmito programy snažíme pomoct rodičům, kteří o školních prázdninách hledají aktivní náplň pro své děti. Průběžné informace o aktuálním dění a nabízených kurzech a programech najdete na našem facebooku a webových stránkách.

Lenka Doležalová Pavilková