Letní příměstský tábor v Jojo Gymu 9.7.- 13.7. 2018

Přihlášky přijímáme na recepci Jojo Gymu nebo na e-mailu recepce@jojogym.cz 

 

Přihláška na tábor ke stažení zde a smluvní podmínky zde

Prohlášení o způsobilosti ke stažení zde

jj_letaka4_tabor2_7_2018

 

 

 

Letní open gymnastické soustředění v Jojo Gymu 1.7. – 8.7. 2018

Přihlášky přijímáme na recepci Jojo Gymu nebo na e-mailu recepce@jojogym.cz 

 

Přihláška 1.  část ke stažení zde

Přihláška 2. část ke stažení zde

Prohlášení o způsobilosti ke stažení zde

jj_letaka4_tabor1_7_2018

 

 

 

Podzimní prázdniny v Jojo Gymu

Ve dnech podzimních prázdnin proběhl v prostorách Jojo Gymu v Dobřichovicích sportovní příměstský minitábor. Akce se zúčastnilo přibližně 30 dětí z Dobřichovic a okolí ve věku 7 –13 let.

Tábor byl koncipován tak, aby si děti zábavnou formou osvojovaly základy všeobecné gymnastiky, rozvíjeli obratnost, koordinaci a vyzkoušely si cvičení na gymnastickém nářadí. Část lekcí byla věnována posilování, zpevňování, správnému držení těla a funkčnímu zapojování svalstva. Děti tak pracovaly na své kondici a zároveň se dozvěděly i praktické informace o fungování vlastního těla. Aby byl program dostatečně rozmanitý, byl doplněn o výcvik lezení na lezecké stěně a pro ty menší i o hraní v dětské herně.

minitabor

Sportovní dny a příměstské tábory jsou součástí naší koncepce sportu pro všechny. Těchto akcí se mohou zúčastnit děvčata a chlapci, kteří se věnují gymnastice, ale zároveň i ti, kteří se věnují jiným sportům nebo vůbec nesportují. Mohou přijít zkrátka i ti, kteří si cvičení chtějí jen vyzkoušet.

V neposlední řadě se těmito programy snažíme pomoct rodičům, kteří o školních prázdninách hledají aktivní náplň pro své děti. Průběžné informace o aktuálním dění a nabízených kurzech a programech najdete na našem facebooku a webových stránkách.

Lenka Doležalová Pavilková