Evžen Nesrovnal

Evžentrenér oddílu Karatedo Dobřichovice                  

Jan Matěja

jan-mateja
  • KRAV MAGA certifikace Civil, Kids
  • KRAV MAGA dosažený stupeň Graduate 2
  • Instruktor BOJOVÝCH UMĚNÍ II. Třídy dle MŠMT ( KRAV MAGA, z.s. )
  • Instruktor SEBEOBRANY II. Třídy dle MŠMT ( Czech Combat Academy o.s. )
  • Držitel mezinárodní certifikace IES v oblasti sebeobrany a bojových umění

Karolína Mrázová

KarolínaFISAF Pilates Instruktor, FISAF Power Yoga instruktor, FISAF Instruktor Aerobiku a fitness, FISAF Boddy and Mind Instructor.
V současné době se věnuji zejména vedení lekcí Pilates a trénování sportovní gymnastiky. Zde jsem absolvovala tyto trenérské kurzy:
 Trenér II třídy sportovní gymnastiky
Trenér III třídy sportovní gymnastiky Trenér III třídy skoků na trampolíně Rozhodčí III třídy sportovní gymnastiky
Cvičení: pilates - matwork

Lucie Růžičková

lucka
Lucie Růžičková - aktivní tanečnice třídy A a lektorka tanečních kurzů pro páry a Latin Dance pro ženy.
V dětství se věnovala sportovní gymnastice. Po absolvování tanečních kurzů pro mládež v 16 letech zvítězil u Lucie tanec.Na gymnastiku ale nezanevřela - do mateřského oddílu se vrátila coby trenérka.
Se současným tanečním partnerem Pavlem Mrázem vytančili druhou nejvyšší taneční třídu A ve standardních tancích a jejich nejbližším cílem je získat třídu nejvyšší – mezinárodní. V latinskoamerických tancích mají třídu B. Trenéry těchto nadějných tanečníků jsou mistři ČR Martin Houška a Andrea Třeštíková. Lucie se narodila v r. 1992, bydlí v Praze Radotíně, studuje. Jejími oblíbenými tanci jsou rumba, paso doble, waltz a quickstep. V barvách u Lucky vítězí fialová a zelená.
 

Sylva Nečasová

Sylva-Nečasová-pohybSylva Nečasová (nar. 1984) V roce 1994 začala studovat na Taneční konzervatoři v Brně a poté pokračovala na Taneční konzervatoři v Praze, které zakončila absolutoriem v roce 2004. V letech 2000 – 2002 byla studentkou Ecole-Atelier Rudra Béjart v Lausanne ve Švýcarsku. V říjnu 2001 se zúčastnila představení „Lumiere“ v souboru Béjart Ballet Lausanne a v letech 2002 a 2003 byla členkou souboru „Companie M – Maurice Béjart“ v Lausanne. S tímto souborem nastudovala choreografii s názvem „Mere Teresa et les enfants du monde“ a účastnila se turné po Evropě, Libanonu, Egyptě, Argentině a Brazílii. V roce 2004 získala druhou cenu v kategorii senior na Mezinárodní taneční soutěži Premio Roma v Itálii. V letech 2004 – 2005 působila jako sólistka baletu Státní opery Praha (Dáma s kaméliemi, Popelka). Od roku 2005 je demisólistkou baletu Národního divadla v Praze, kde tančí v choreografiích Matse Eka, Jiřího Kyliána, Petra Zusky, Jana Kodeta, Johana Grebena, Uri Ivgiho a dalších. V roce 2007 získala cenu za nejlepší choreografa na Mezinárodní choreografické soutěži v Plzni. V roce 2008 dostala příležitost zatančit si v choreografii „Carmen“ (role Carmen) od Matse Eka, který byla na repertoáru baletu Národního divadla. Úzce spolupracovala s taneční skupinou DekkaDancers, pro kterou vytvořila choreografii Intro. Od roku 2012 spolupracuje s Pražským komorním baletem, kde postupně tančí v rolích Mono No Aware, Hádej kolik je hvězd, Nevyřčené ticho. V rámci projektu Miniatury Národního divadla vytvořila choreografie Cumbia, Fuga, Dua, pro soubor Bohemia Balet vytvořila choreografii Triangl. Mezi další choreografie patří např. Ciacona, Persony, aj. Vystudovala chorografii na pražské HAMU (Hudební fakulta Akademie múzických umění).

Viktor

Viktor
  • funkční intervalový trénink
Cvičení: funkční kruhový trénink (kód 21 st, kód 22 pá)

Vojta

_X6B4785

Vojta Lacko - profesionální tanečník, choreograf a instruktor skupinových cvičení. Jako aktivní tanečník dosáhl mnoha úspěchů na Mistrovstvích ČR, Evropy i světa a v zahraničí získal mnohá ocenění též jako choreograf. Připravuje choreografie pro zpěváky, hudební skupiny nebo pro reklamy. Vojta je oblíbeným lektorem na různých velkých sportovních a firemních akcích.

Jeho choreografie a skupinové lekce ve stylu disko dance, show dance, parketové kompozice, hip hop, street dance, latino dance, musical, movie a mtv dance jsou více než zábavné.

A posilování ve stylu body work a core training dává pořádně zabrat.

S Vojtou si na hodinách nejen zatančíte, ale i zazpíváte a hlavně pořádně zařádíte !! Z jeho hodin budete odcházet o pár kilo lehčí, ale energie, pohody a lásky budete mít na rozdávání. Přijďte se přesvědčit.