O nás

Jsme sportovní centrum, které prostřednictvím pohybových aktivit napomáhá k posílení zdraví dětí i dospělých, jejich harmonickému pohybovému i duševnímu rozvoji a ke sblížení lidí v komunitě.

Jak jsme začali

Na začátku byla životní posedlost sportem a gymnastikou. Po letech strávených jako cvičenka, později trenérka v gymnastických oddílech v ČR i v zahraničí, se Lenka Doležalová Pavilková rozhodla pojmout výuku gymnastiky trochu jinak, než jsme zvyklí v oddílech a v neziskových organizacích.

„Chtěla jsem dokázat, že gymnastika je ve svých různých formách dostatečně atraktivní pro širokou veřejnost a že tato činnost může být předmětem podnikání, které má šanci na úspěch.“

Naši trenéři

Naši trenéři jsou profesionálové každým coulem. Každý z nich prošel náročným výběrovým řízením složeným z psychologické, fyzické i znalostní části. Každý z nich je certifikovaný pro výkon trenérské činnosti a může tak Vám i Vašim dětem nabídnout perfektní zážitek.

Náš první kurz

Naším prvním otevřeným kurzem byla Gymnastika pro děti. Ten jsem vedla sama, ale s novými trenéry jsme v Jojo Gym brzy otevřeli i další sportovní kurzy pro děti dospělé i seniory.

Neustále však hledáme nové příležitosti pro rozšíření našich služeb a věříme tedy, že se budou současně otevřené kurzy stále rozšiřovat i o další, nové a neméně zajímavé.

Více než 1000 návštěv týdně

Celkem máme otevřeno více než 92 kurzů rozdělených podle věku, pohlaví, stupně obtížnosti a druhu aktivity. K nim lze připočítat i kurzy, které u nás vedou jiné sportovní subjekty využívající našich prostor. Dostaneme se tím k číslu kolem 105 kurzů. Naše prostory tak týdně navštíví přes 1000 klientů.

Vize společnosti Jojo Gym s.r.o.

Vytvoření a rozvoj sportovního centra, které prostřednictvím pohybových aktivit, napomáhá k posílení zdraví dětí i dospělých, jejich harmonickému pohybovému i duševnímu rozvoji a ke sblížení lidí v komunitě.

Mise Jojo Gym

Jojo Gym nabízí prostor a zázemí pro ty, kdo hledají aktivní využití volného času formou přirozených pohybových aktivit v příjemném a bezpečném prostředí.

Činnost centra slouží jako prevence proti pasivní konzumaci zábavy, sedavému životnímu stylu a růstu nezdravého individualismu.

Filosofie organizace je postavena na myšlence, že sportovní vyžití přispívá k duševní rovnováze, a pokud je doplněno o zdravé mezilidské vztahy, přináší trvalou hodnotu do života.

Historie Jojo Gym

Na začátku byla životní posedlost sportem a gymnastikou. Po letech strávených jako cvičenka, později trenérka v gymnastických oddílech v ČR i v zahraničí jsem se rozhodla pojmout gymnastiku trochu jinak, než jsme zvyklí v oddílech a v neziskových organizacích. Chtěla jsem dokázat, že gymnastika je ve svých různých formách dostatečně atraktivní pro širokou veřejnost a že tato činnost může být předmětem podnikání, které má šanci na úspěch.

Podnikatelský záměr se rodil dlouho, ale nakonec díky zásadní podpoře mé nejbližší rodiny došlo za pouhý jeden rok k vybudování sportovního centra, které jsme otevřeli na začátku roku 2016. O rok a půl později jsme zpřístupnili veřejnosti druhou tělocvičnu s tribunou pro diváky, v létě roku 2019 jsme zprovoznili hřiště na plážový volejbal a venkovní workoutové hřiště a v září následujícího roku jsme otevřeli naši poslední tělocvičnu, gymnastickou speciálku, naši halu 3.

Průběžně pracujeme s naším týmem na tom, aby do této kapitoly brzy přibyly další odstavce a měli jste se na co těšit.

Lenka Doležalová Pavilková
zakladatelka a majitelka Jojo Gym s.r.o.