Media – napsali o nás

Zprávy z gymnastického oddílu ze závodu Jojo Cup

Letos oddíl gymnastiky a teamgymu Gym Dobřichovice byl organizátorem již 8. ročníku Jojo Cupu, otevřeného závodu v teamgymu. Teamgym je disciplína, která má základ v gymnastice, řadí se tedy mezi gymnastická odvětví a na české i mezinárodní úrovni je zastupován gymnastickou federací…Více se dočtete v článku, který vyšel v Informačním listě v únorovém vydání.

 

Zprávy z gymnastického oddílu ze závodu Jojo Cup

Na konci ledna se v Jojo Gymu uskutečnil již 7. ročník závodu Jojo Cup, jehož pořadatelem je domácí oddíl Gym Dobřichovice. Tento pohárový závod v gymnastické disciplíně zvané teamgym je otevřený pro družstva všech věkových kategorií i výkonnostních úrovní bez omezení ……….vice se dočtete v článku, který vyšel v Informačním listě v březnovém vydání

Šťastnou plavbu v moři poznání

Den před zahájením školního roku jsme zvesela a v pohybu otevřeli naši novou ZŠ. Děti mohly vyhrát medaile v běžeckých závodech, vyzkoušet gymnastiku a parkour s Jojo Gymem…………….více se dočtete v článku, který vyšel v online časopisu Letovák 5/2022.

Stálice i novinky v Jojo Gymu

V nabídce kurzů v gymnastické hale Jojo Gym ani v její sedmé sezóně nechybí oblíbená cvičení i zcela nové aktivity. Tradičně velký zájem je o gymnastické přípravky dětí 4-6 let. V tomto kurzu se účastníci seznamují s prostředím tělocvičny a hravou formou s gymnastikou a dovednostmi……………..vice se dočtete v článku, který vyšel v online časopisu Letovák 4/2022.

Zážitkový křest knihy v Jojo Gymu

Poslední zářijová středa patřila v Jojo Gymu velké oslavě. Křtila se pohádková kniha „O duši lesa“ autorky Daniely Králové, která byla napsána podle skutečného příběhu. Vypráví příběh lidské holčičky o navázání pouta a přátelství s liščími mláďaty……více se dočtete v článku v Informačním listu Dobřichovic.

 

Sportovní léto s Jojo Gymem

Ahoj kamarádi, milé děti a sportovci, co nevidět začínají letní prázdniny – dva měsíce plné slunce , kamarádů, zábavy a za nás i pohybu. Také máte toto období v roce tolik rádi? My ano a letos se na ně těšíme obzvlášť. ……více se dočtete v článku v Informačním listu Dobřichovice.

 

Jojo Gym zve všechny na online cvičení ZDARMA

Třikrát týdně si můžete s Jojo Gymem zacvičit při online cvičené. Vždy v pondělí, středu a pátek. Cvičrní jsou rozdělena podle věku a jsou i tématicky zaměřená. Nejmenší děti cvičí s oblíbenou trenérkou Stánou, která má pro ně vždy připraveno plno rytmických básniček….. Více se dočtete v článku v Informačním listu  Dobřichovic.

 

Cvičte s Jojo Gymem

Pro všechny čtenáře Všenorského zpravodaje připravil Jojo Gym malé sportovní okénko. Zacvičte si s námi několik cviků, díky kterým zlepšíte svoji kondici a zvýšíte svalovou zdatnost. Více se dočtete v článku Všenorského zpravodaje.

 

Budte i doma v kondici

Můžeme jen do přírody, navíc v rámci vymezených hranic, a neomezeně cvičit doma či na zahradě. Pro zdravého ducha je ale třeba zdravé tělo. Zvládáte cvičit sami? Více se dočtete v článku z deníku Dobnet.

Trenéři Jojo Gymu nafotili návod na kotoul a stoj na rukou

Fotonávod na nácvik kotoulů a stoje na rukou doputoval do redakce od trenérů z dobřichovického Jojo Gymu. V této době, kdy není ve školách povolena tělesná výchova a děti nemohou navštěvovat žádné kroužky, se snažíme vést je ke sportu alespon touto formou….Více se dočtete v článku deníku ruch Řevnice, fotonávod najdete zde.

Sportovní centrum Jojo Gym představuje nabídku letních táborů 2021

Již tradičně nabízíme klasické sportovní tábory a beachvolejbalové tábory příměstského typu. Novinkou letošního léta budou víkendové minitábory s přespáním pro děti 8 – 14 let, samožřejmě plné sportovního programu. Více se dočtete v článku z děníku Naše noviny.

Tréninky, závody a úspěchy Gym Dobřichovice

Závodní i tréninkovou činnost jsme museli z důvodu epidemie přerušit i v našem gymnastickém oddíle, stejně jako všichni ostatní amatérští i profesionání sportovci. Více se dočtete v článku z Informačního listu Dobřichovic.

Dobřichovice sobě – sbírka pro divadlo

V sobotu 19. září proběhlo v dobřichovickém parku benefiční odpoledne, které se knaloza účelem seznámit místní obyvatele o existenci veřené sbírky, která má podpořit budoucí výstavbu a vybavení kulturního sálu. Více se dočtete v článku z Informačního listu Dobřichovic.

Jojo Gym otevřel unikátní halu

Do další sportovní sezony vstoupil Jojo Gym s novou halou vybavenou podle nejmodernějších trendů. V pořadí již třetí tělocvična nabízí prostor pro trénink vrcholové gymnastiky. Více se dočtete v článku z deníku Dobnet a Informačního listu Dobřichovic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jojo Gym cvičí venku

V Jojo Gymu také bojujeme proti Covid 19 a to aktivně! Ačkoliv jsme nuceni zamknout dveře a přerušit sportovní kurzy, venku cvičit můžeme. Více se dočtete v článku z Informačního listu Dobřichovic.

Trickeři se sešli v Jojo Gymu v Dobřichovicích

Poslední červnový víkend se početná skupina trickerů ze střední Evropy sešla v Jojo Gymu v rámci NO NAME Gatheringu. Společně zde trénovali, vzdělávali se , ale také mezi sebou soutěžili a to vše ve velmi přátelské atmosféře. Více se dočtete v článku z Informačního listu Dobřichovic a Všenorský zpravodaj.

Dvojboj nalákal gymnasty z celé republiky

Na konci lonského roku se do sportovního centra Jojo Gym Dobřichovice sjeli gymnasté a gymnastky z okolních i vzdálenějších oddílů na čtvrtý ročník závodu Poberounský dvojboj. Více se dočtete v článku v deníku Dobnet.

 

Provozní hodiny

Den Čas
Pondělí 09:00 – 20:00
Úterý 09:00 – 20:00
Středa 09:00 – 20:00
Čtvrtek 09:00 – 20:00
Pátek 09:00 – 20:00
Sobota 09:00 – 20:00
Neděle 09:00 – 20:00

Sledujte nás

Facebook Instagram Tik-Tok

Kontakty

Telefon:
+420 778 769 522
E-mail:
recepce@jojogym.cz
Adresa:
5. května 1064
252 29  Dobřichovice

Nejnovější příspěvky