Napsali o nás

Jojo Gym zve všechny na online cvičení ZDARMA

Třikrát týdně si můžete s Jojo Gymem zacvičit při online cvičené. Vždy v pondělí, středu a pátek. Cvičrní jsou rozdělena podle věku a jsou i tématicky zaměřená. Nejmenší děti cvičí s oblíbenou trenérkou Stánou, která má pro ně vždy připraveno plno rytmických básniček….. Více se dočtete v článku v Informačním listu  Dobřichovic.

 

Cvičte s Jojo Gymem

Pro všechny čtenáře Všenorského zpravodaje připravil Jojo Gym malé sportovní okénko. Zacvičte si s námi několik cviků, díky kterým zlepšíte svoji kondici a zvýšíte svalovou zdatnost. Více se dočtete v článku Všenorského zpravodaje.

 

Budte i doma v kondici

Můžeme jen do přírody, navíc v rámci vymezených hranic, a neomezeně cvičit doma či na zahradě. Pro zdravého ducha je ale třeba zdravé tělo. Zvládáte cvičit sami? Více se dočtete v článku z deníku Dobnet.

Trenéři Jojo Gymu nafotili návod na kotoul a stoj na rukou

Fotonávod na nácvik kotoulů a stoje na rukou doputoval do redakce od trenérů z dobřichovického Jojo Gymu. V této době, kdy není ve školách povolena tělesná výchova a děti nemohou navštěvovat žádné kroužky, se snažíme vést je ke sportu alespon touto formou….Více se dočtete v článku deníku ruch Řevnice, fotonávod najdete zde.

Sportovní centrum Jojo Gym představuje nabídku letních táborů 2021

Již tradičně nabízíme klasické sportovní tábory a beachvolejbalové tábory příměstského typu. Novinkou letošního léta budou víkendové minitábory s přespáním pro děti 8 – 14 let, samožřejmě plné sportovního programu. Více se dočtete v článku z děníku Naše noviny.

Tréninky, závody a úspěchy Gym Dobřichovice

Závodní i tréninkovou činnost jsme museli z důvodu epidemie přerušit i v našem gymnastickém oddíle, stejně jako všichni ostatní amatérští i profesionání sportovci. Více se dočtete v článku z Informačního listu Dobřichovic.

Dobřichovice sobě – sbírka pro divadlo

V sobotu 19. září proběhlo v dobřichovickém parku benefiční odpoledne, které se knaloza účelem seznámit místní obyvatele o existenci veřené sbírky, která má podpořit budoucí výstavbu a vybavení kulturního sálu. Více se dočtete v článku z Informačního listu Dobřichovic.

Jojo Gym otevřel unikátní halu

Do další sportovní sezony vstoupil Jojo Gym s novou halou vybavenou podle nejmodernějších trendů. V pořadí již třetí tělocvična nabízí prostor pro trénink vrcholové gymnastiky. Více se dočtete v článku z deníku Dobnet a Informačního listu Dobřichovic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jojo Gym cvičí venku

V Jojo Gymu také bojujeme proti Covid 19 a to aktivně! Ačkoliv jsme nuceni zamknout dveře a přerušit sportovní kurzy, venku cvičit můžeme. Více se dočtete v článku z Informačního listu Dobřichovic.

Trickeři se sešli v Jojo Gymu v Dobřichovicích

Poslední červnový víkend se početná skupina trickerů ze střední Evropy sešla v Jojo Gymu v rámci NO NAME Gatheringu. Společně zde trénovali, vzdělávali se , ale také mezi sebou soutěžili a to vše ve velmi přátelské atmosféře. Více se dočtete v článku z Informačního listu Dobřichovic a Všenorský zpravodaj.

Dvojboj nalákal gymnasty z celé republiky

Na konci lonského roku se do sportovního centra Jojo Gym Dobřichovice sjeli gymnasté a gymnastky z okolních i vzdálenějších oddílů na čtvrtý ročník závodu Poberounský dvojboj. Více se dočtete v článku v deníku Dobnet.

 

Sledujte nás

Facebook Instagram

Kontakty

Telefon:
+420 778 769 522
E-mail:
recepce@jojogym.cz
Adresa:
5. května 1064
252 29  Dobřichovice

Provozní hodiny

Pondělí 09:00 – 21:00
Úterý 09:00 – 21:00
Středa 09:00 – 21:00
Čtvrtek 09:00 – 21:00
Pátek 09:00 – 21:00
Sobota 09:00 – 20:00
Neděle 09:00 – 20:00

Kontakty

Telefon:
+420 778 769 522

E-mail:
recepce@jojogym.cz

Adresa:
5. května 1064
252 29, Dobřichovice