Ohlasy klientů

Různé akce

 Andrea Vřešťálová – ředitelka školky FlowerGarten
Sportovní dopoledne vedené Vašimi skvělými lektorkami se nám velice líbilo. Děti měly možnost vyzkoušet si různé dovednosti. Lezly, skákaly, běhaly a vyzkoušely si vše od gymnastiky po různá atletická cvičení.
Po hodině plné aktivit jsme se přesunuli k dětské herně, kde měly příležitost prozkoumat velký hrad plný tajných cest a relaxovat volnou hrou. V příjemných prostorách kavárny se děti nasvačily a my jsme si pochutnali na skvělé kávě a lehkém občerstvení.
Určitě se k Vám se školkou rádi vrátíme a budeme i nadále doporučovat našim klientům a známým.

Svatava Lagronová – TJ Slovan Praha
Líbilo se nám u vás celkově včetně kavárny a hradu. A moc rádi k vám zase přijedeme.

Monika Víšková – ředitelka MŠ Dobřichovice
Děti z naší mateřské školy začaly chodit cvičit pod vedením trenérů do sportovního centra Jojo Gym v únoru letošního roku. Přestože i v mateřské škole se s dětmi denně cvičí, tady je to jiné. Jdou do velkých, speciálně vybavených prostor, prostředí je krásné, personál příjemný. Jsou zde opravdoví trenéři a děti jsou po cvičení příjemně unavené. Cvičení je baví a vždy se ptají, kdy už zase půjdeme. Přijímají takto podvědomě sport jako součást života, získávají správné návyky ( převlékání do sportovního oděvu a obutí, respekt autority trenéra …) a pečují o své zdraví. Našim cílem je probudit v dětech potřebu fyzické aktivity a sportu a v tom jsou nám návštěvy sportovního centra přínosem

GYM CLUB REDA, z.s.
GYM CLUB REDA, z.s. moc děkuje za možnost uspořádání soustředění ve vašem sportovním areálu. Děti si to moc užily a trenérům se skvěle trénovalo v perfektně zařízené tělocvičně. Závěr v herně bylo to co naše děti potřebovaly – uvolnit se a zaskotačit si. Jojo kavárna byla pro nás všechny včetně rodičů příjemným zpestřením dne. V průběhu polední pauzy jsme uskutečnily procházku kolem řeky – počasí nám přálo.
Moc Vám za vše děkujeme a doufáme, že i v budoucnu ve Vašem sportovním areálu opět dobře potrénujeme.
Se sportovním pozdravem
Renata Maratová, Dana Milatová
GYM CLUB REDA, z.s

Andrea Kudličková – učitelka,  ZŠ Velká Ohrada, Praha 5
Musím ještě jednou moooc poděkovat,organizace byla skvělá, instruktoři jakbysmet a hlavně všechny děti přijely domů absolutně nadšené a spokojené. Akci budeme stoprocentně opakovat. Ta rozzářená očka dětí stojí za to. Díky

TeamGym Dolní Jirčany – Lenka Dostálková
V Jojo Gymu jsme již několikrát trénovali, dokonce i premiérové závody našeho oddílu absolvovali. Po celodenním tréninku jsme vždy odjížděli s tím, že se chceme určitě vrátit a v JOJO GYMu trénovat (v ideálním případě hned další víkend :-)). Pokaždé pro nás bylo vše připraveno, včetně personálu, který nám vše ukázal a ochotně vysvětlil, co a jak chodí. Tělocvična je velice útulná, prostorná, hodně prosvětlená a člověk se tam cítí velice příjemně. Vybavení poskytuje komfort pro celodenní tréninky, včetně ne úplně standardního nářadí jako je AirTrack, zapuštěná trampolína a mnoho dalších vychytávek pro nácviky prvků všeho druhu. A jako bonus, nejvíce asi ocenitelný pro dospěláky, je kavárna s luxusními dezerty, teplým jídlem a sendviči. Výborná káva je samozřejmostí. Pokud to shrnu, tak děti i my trenéři jsme vždy nadšení a víme, že do JOJO GYMu se zase vrátíme. Za TeamGym Dolní Jirčany Lenka Dostálková

Komentáře z narozenin

Lenka
Užili jsme si u Vás báječnou oslavu, ještě jednou děkujeme! Paní trenérka v tělocvičně byla fantastická a paní na kavárně i paní recepční trpělivé, za což děkujeme.

Tereza
Velice děkujeme, byli jsme nadmíru spokojeni, stejně jako vloni. Moc rádi se k Vám opět vrátíme, protože mate opravdu unikátní místo, kde se baví, jak velké, tak menší děti.
Rovněž obsluha byla velmi milá.
Ještě jednou děkujeme.

Denisa
Vše proběhlo tak, jak mělo. Děkujeme.

Tereza
Byli jsme opravdu moc spokojeni! Oslava byla bezchybná a dětičky nadšené.
Chtěli bychom Vám moc poděkovat za Vaši profesionalitu :-)
Rozhodně jste pro nás “numero uno” a příští rok se budeme zase těšit.

Václav
Děkuji za Váš zájem, vše bylo naprosto perfektní. Vstřícnost Jojo Gymu i Kavárny mi umožnila splnit přání mého syna, za což jsem vám všem velice vděčný.

Anna
Oslava bola vynikajuca a my vam vsetkym dakujeme. Velmi sme boli spokojni s pristupom personalu, organizaciou a celym priebehom. Pani trenerka gymnastiky je vynikajuca a program, ktory pre deti naplanovala bol pre ne velmi zabavny a zaujimavy.
V tejto chvili ma nenapada priestor na zlepsovanie z nasho pohladu oslavy a tesim sa, ze Jojo Gym existuje.

Monika
Chtěla bych moc poděkovat za váš profesionální přístup. Oslava byla perfektní! Maty i ostatní děti odcházely nadšené a to je pro mne, jako pro rodiče, to podstatné. Ještě jednou díky a hodně zdaru v dalším vašem konání!!!!

Věra
Ano, i my děkujeme, dětem se to velice líbilo. Pan trenér i paní trenérka se věnovali dětem perfektně, občerstvení bez chyby, kousek dortu co zbyl jsme si i vzali domů. Takže fakt jsme byli spokojeni, děkujeme a můžu jen doporučit. Děti měly ohromný zážitek. :-)

Eva
Vše bylo perfektní. Děkujeme, oslava se vydařila.

Jana
Byli jsme velmi spokojeni, hlavně děti. Moc děkuji a věřím, že to někdy zopakujeme.

Olga
Bylo vše perfektně, organizace  na jedničku. Paní recepční a café -super ! Velice děkujeme Vám!

Kristina
My také děkujeme, oslava se skvěle vydařila, vše bylo bez problémů, děti i rodiče byli nadšení a někteří mají v plánu se k vám co nejdříve znovu vypravit :-)
Přejeme vám co nejvíce úspěchů v dalším fungování,

Ludmila
Všechno super ;) Děti si užily hrad, jídlo bylo vynikající, pití taktéž, vše zdravě naddimenzováno, nemám výhrad. Jen tak dál! ;)

Zdenka
Vše bylo v naprostém pořádku, super zázemí, skvělá tělocvična, moc jsme si to se všemi užili. Jedině jen, že hrozně rychle to uběhlo :-) Říkali jsme si, že v prosinci bychom tam chtěli udělat opět oslavu, našeho mladšího syna gymnasty. Nejradši bych to zarezervovala příště na 3 hodiny.