Pro sportovní oddíly

Prostory k pronájmu na tréninky a soustředění

Sportovním týmům i jednotlivcům nabízíme k pronájmu vybavené prostory pro uspořádání soustředění s noclehem nebo jen tréninků příměstskou formou.

Najdete u nás 3 speciálně vybavené gymnastické haly, baletní sál se zrcadly a tyčemi, dětskou hernu, denní místnost s vybavenou kuchyňkou, kurt na plážový volejbal a venkovní workoutové hřiště.

Popisy gymnastických hal:

Hala 1

Zde je stabilně umístěné gymnastické nářadí – bradla, hrazda, kladiny, pružná gymnastická podlaha 12 x 12 m, kruhy, lana, žebřiny a hlavně oblíbený airtrack a zapuštěná velká trampolína – obojí s dopadem do molitanové jámy.  Máme zde také lezeckou stěnu pro děti a začátečníky.

Hala 2

V této hale je nepružný koberec 14 x 14 m, který se využívá pro teamgym, cheerleaders nebo tanec, dále gymnastické nářadí spíše pro menší děti (kladinky, hrazda, přeskok) a najdete zde také 4 šály na vzdušnou akrobacii a parkourovou zónu.

Hala 3

Naše nejnovější hala toho nabízí opravdu hodně! Je zde 14 m dlouhý trampolínový pás, tumbling a přeskok (přeskokový stůl Banfer) s dopadem do molitanové jámy, bradla a hrazda nad jámou, 4 kladiny, pánská bradla, žebřiny, lana. A to, co jen tak někde neuvidíte, je hrazda s jámou v podlaze na nácvik veletočů, v ČR naprosto ojedinělé.

Stravování na míru Vám zajistí naše kavárna Jojo Caffé.

Vaším úkolem bude pouze trénovat.

Kontakty: jojo@jojogym.cz778 769 523.