Individuální trénink

Chcete si domluvit individuální trénink, nebo si upřesnit některé informace? Kontaktujte nás prosím prostřednictvím následujícího formuláře. (Jedná se o placené lekce.)

  Individuální trénink je jedna z nejefektivnějších tréninkových metod, kdy se trenér přizpůsobí Vašim požadavkům a potřebám a Vy tak snadněji dosáhnete svého cíle. Individuální tréninky jsou vhodné, když se chcete naučit základům, nebo i složitějším prvkům gymnastiky.

  Naši trenéři jsou zkušenými profesionály v gymnastice. Umíme Vám pomoci i tehdy, když potřebujete drobnou gymnastickou průpravu k Vašemu hlavnímu sportu jako je např. cheerleading, parkour, tricking, bojová umění, tanec, akrobatický rokenrol, rope skipping, skoky do vody, skoky na trampolíně a plno dalších.

  Ačkoliv se to tak nemusí zdát, gymnastickou průpravu využijí také začínající i profesionální hokejisté či fotbalisté. Přispěje k rozvoji obratnosti a rychlosti, koordinaci, svalové flexibilitě a pomůže v prevenci svalových dysbalancí způsobených jednostranným přetěžováním.
  Můžete se na nás obrátit, když se hlásíte na sportovní školu. Pomůžeme vám připravit se na přijímací zkoušky.

  Naše dvě haly nabízí specializované vybavení pro gymnastické sporty včetně molitanové jámy, zapuštěné velké trampolíny, nafukovacího airtracku, trampolínového pásu či tumblingu.
  Disponujeme také lezeckou stěnou a šálami pro vzdušnou akrobacii. Nabízíme možnost domluvit si individuální tréninky i na tyto aktivity.

  Jsme velcí podporovatelé parkouru a trickingu. V našem rozvrhu najdete řadu kurzů určených právě těmto sportům. Ale pokud chcete ze sebe dostat víc, naši trenéři jsou připraveni věnovat se přímo Vám během individuálního tréninku.

  Sledujte nás

  Facebook Instagram

  Kontakty

  Telefon:
  +420 778 769 522
  E-mail:
  recepce@jojogym.cz
  Adresa:
  5. května 1064
  252 29  Dobřichovice

  Provozní hodiny

  Pondělí 09:00 – 20:00
  Úterý 09:00 – 20:00
  Středa 09:00 – 20:00
  Čtvrtek 09:00 – 20:00
  Pátek 09:00 – 20:00
  Sobota 09:00 – 20:00
  Neděle 09:00 – 20:00

  Registrujte sebe, nebo své dítě do některého z našich kurzů

  Stáhněte si přihlášku,
  vyplněnou a podepsanou pošlete co nejdříve zpět na naši emailovou adresu, až poté bude Váš kurz rezervován.
  Před tím si prosím na webu, nebo telefonicky ověřte, zda jsou v daném kurzu stále volná místa.