Rádi bychom Vás  informovali, že od pondělí 9. března bude až do konce tohoto roku omezen průjezd Radotínem, protože Správa železnic bude vyměňovat železniční most v centru Radotína. Jedná se o most, který auta a chodci podjíždí/podchází za první světelnou křižovatkou. Tento úsek průjezdu Radotínem bude tedy uzavřen. Ostatní komunikace zůstávají otevřeny, ale dopravní režim (např. přednost v jízdě apod.) se na nich bude měnit. Sledujte tedy dopravní značení. Průjezd Radotínem bude omezen, ale zůstane zachován.

Pokud pojedete od Černošic, tak na první světelené křižovatce se budete muset dát doleva směrem k cementárně. Pokud ale chcete jet např. k nádraží nebo k benzinovému čerpadlu a dále kolem Berounky a Vltavy na Prahu, musíte odbočit asi po 400m doprava přes druhý můstek přes Radotínský potok do Strážovské ulice. Po dalších 100 m opět zabočte doprava do ulice Na Betonce, která vás dovede k železničnímu přejezdu v centru Radotína. Možná bude zavřený, ale úplně uzavřený, jak se někdy proslýchá, nebude. Dále si již poradíte.

Nebo – z ulice Na Betonce zabočte asi po 100 m doleva do Prvomájové ulice a ta vás zavede na konec Radotína k úzkému podjezdu pod tratí, kterým vyjedete na Vrážskou ulici u Jankovky, která vás vyvede z Radotína podél trati směrem na Chuchli a dále do Prahy. Ten úzký podjezd je sice dvojsměrný, ale je jen pro jedno auto.

Lidé se také ptají, zda bude omezen provoz vlaků. Zatím o větší výluce není nic známo, nemuselo by k tomu dojít, protože trať má výhybky na obou stranách vyměňovaného mostu, takže provoz vlaků bude omezen jen asi na vzdálenost cca 200 m. Ale nikdy nevíte.