V sobotu 4.6. zveme všechny malé i velké příznivce pohybu do Jojo Gymu na sportovní dopoledne. Oslavíme Mezinárodní den dětí aktivně a s dobrou náladou. Trenéři z Jojo Gymu a ASK Dipoli si pro vás připravili Mini festival sportu, který nabídne bohatou přehlídku gymnastiky, atletických disciplín a zábavný doprovodný program.
Pro nejmenší bude připravena opičí i překážková dráha, s trenérem si zacvičíte gymnastiku v moderní a špičkově vybavené hale s velkou molitanovou jámou, hrazdou, kladinou, trampolínovým pásem a dalším vybavením pro sportovní gymnastiku. Ukážeme vám, jak na parkour a vyzkoušet si můžete i triky se švihadly. Jak dobří jste skokani odhalí disciplíny skok o tyči a skok do dálky. Sílu prověří hod medicinbalem a rychlost změří časomíra na fotobuňku při sprintu.
Kromě sportovního programu se můžete těšit i na pestrý doprovodný program. Na airtracku vystoupí děvčata z oddílu Gym Dobřichovice. A co by to bylo za oslavu Dne dětí bez dárků? Radost udělají dárky od partnerů, malování na obličej a třeba budete mít štěstí v tombole. Navíc si na místě můžete koupit tričko s vlastním potiskem. Potřebujete snad další důvod, proč si rezervovat čas?
Program začíná v sobotu 4.6. od 9:00 hodin a končí ve 12:00 hodin. Prosíme o rezervaci na www.jojogym.cz.

Těšíme se na všechny, Trenéři Jojo Gymu a ASK Dipoli