Mini festival sportu v sobotu 4.6. v Jojo Gymu

Srdečně zveme všechny příznivce pohybu a sportu v sobotu 4.6. na Mini festival sportu do Jojo Gymu. Společně s trenéry ASK Dipoli jsme pro vás připravili bohatý program, kde si vyzkoušíte několik gymnastických dovedností a atletických disciplín. Těšit se můžete na tombolu, malování na obličej a další. Přímo na místě si můžete zakoupit tričko s vlastním potiskem a plno dalšího. Rezervace prosíme zde.

Mezi další sportovní aktivity, které si u nás můžete v sobotu 4.6. na Mini festivalu sportu vyzkoušet, bude Judo. O program se postarají trenéři z Judo Academy, jejichž kurzy juda pro děti nově nabízíme také v Jojo Gymu. Kurzy začínají od září, ale hlásit se můžete již nyní na webových stránkách www.judoprodeti.cz.

Sportovní klub Judo Academy vede děti k judu již od roku 2007.Působí na řadě škol a ve sportovních centrech nejen v Praze, ale také ve Středočeském, Jihočeském a Plzeňském kraji. Judo Academy s dětmi pracuje již od 3 let, kdy se zaměřujeme na všeobecnou pohybovou průpravu, kam postupně formou her zařazujeme prvky juda. Děti s klubem dále rostou na základních školách a sportovních centrech, kde se již více zaměřují pouze na judo. V případě talentu a nadšení pro tento sport je dítě zařazeno do závodní skupiny, kde se již judu může věnovat naplno. Judo Academy s dětmi pracuje také v době víkendů a prázdnin, a to jak v Praze, tak v přírodě na soustředěních a kempech . Vše o klubu a  akcích naleznete na stránkách klubu: www.judoprodeti.cz.

Těšíme se na viděnou!