Rozšiřte své hranice a objevte svůj potenciál s našimi kurzy gymnastiky a parkouru! Toto je vaše poslední možnost získat místo v našich populárních kurzech, které nabízejí intenzivní trénink a zábavu pro děti ve všech věkových kategoriích.

Proč se připojit k našim kurzům:

  1. Kvalifikovaní Instruktoři: Naši instruktoři jsou špičkově vyškoleni a mají bohaté zkušenosti, aby vašim dětem pomohli dosáhnout cílů a rozvinout dovednosti.
  2. Bezpečné Prostředí: Bezpečnost našich účastníků je naší prioritou. Naše vybavení je pečlivě navrženo a vybaveno pro pohodlí a bezpečnost vašich dětí.
  3. Zábava a Výzvy: Připravte se na zábavné a stimulující lekce, které vás posunou o krok dále ve vašem sportovním vývoji a pomohou vám objevit nové schopnosti.

Zarezervujte si své místo ještě dnes a připravte se na nezapomenutelnou sportovní zkušenost!

Navýšili jsme pro vás kapacitu většinou vyprodaných kurzů parkouru a trickingu s našimi špičkovými trenéry, kteří se účastní mezinárodních soutěží v těchto disciplínách. Neváhejte a rezervujte si místa pro vaše děti ještě dnes!

Úterý:

  • 13:30 – 15:00 Parkour pro věk 7-9 let – registrace zde
  • 18:00 – 19:00 Tricking pro začátečníky od 8 let – registrace zde

Čtvrtek:

  • 13:30 – 14:30 Parkour pro věk 7-9 let – registrace zde
  • 18:00 – 19:30 Parkour pro věk 12-15 let – registrace zde

Pokud se přihlásíte do konce března, cena kurzu 60 minut je 2.970 Kč a kurzu 90 minut je 3.720 Kč. Nezmeškejte tuto výhodnou nabídku!

Tým Jojo Gym