ASK Dipoli a Jojo Gym

     Sportovní klub ASK Dipoli a centrum Jojo Gym se chlubí sportovním přátelstvím. Společným zájmem obou organizací je přivést k pohybu co nejvíce dětí a dospívajících a vytvořit tak u nich celoživotní návyk. Oba subjekty mají za cíl přispívat k harmonickému pohybovému vývoji dětí. A společnými hodnotami jsou i principy fair play a radost z pohybu.
     Nejen proto se dohodli na tom, že ASK Dipoli Černošice Dobřichovice bude ke svým tréninkům využívat moderně a profesionálně vybavené haly v Jojo Gymu. „Gymnastika a silová příprava ve skvěle vybavené hale je pro atlety ideálním doplňkem v jejich sportovní přípravě na atletické závody. Především dospívající atleti potřebují dostatečně rozvíjet silové schopnosti, a proto budeme v přípravném tréninkovém období chodit do Jojo Gymu. Mimo to budeme sportovní halu Jojo Gym využívat také na speciální tréninky pro skokany o tyči“ říká Tomáš Vodička, předseda klubu.
     Vzájemná kooperace přinese v budoucnu benefity členům, klientům, ale i trenérům obou organizací. „Nevnímáme se jako konkurenci, ale naopak chceme spojit naše síly a nabídnout nejen dětem z regionu Dolní Berounky kvalitní sportovní přípravu a profesionální přístup. A také se těšíme například na to, až vyzveme tým trenérů z ASK Dipoli k poměření sil v beachvolejbale“ uzavírá Lenka Graaf z Jojo Gymu.

Lenka Graaf, Gabriela Halounková, Tomáš Vodička